Co o nás řekli naši klienti?

Úvěry pro spotřebitele

Jana
Helena K.
okr. Rakovník

Moje banka se ke mně obrátila zády ve chvíli, kdy jsem nejvíce potřebovala podpořit. A to i přes to, že jsem u ní měla mnoho let účet. Kvůli banálnímu záznamu v registru jsem pro ně již nebyla dostatečně bonitní. Zkusila jsem tedy nebankovní společnost VITACREDIT, kde pro mé problémy měli pochopení, maximálně individuálním přístupem mi vyšli vstříc. Dluh, pro který vznikl záznam v registru vyplatili, poskytli mi úvěr na míru. A navíc za mnou přijeli až domů.

Jana
Monika K.
okr. Olomouc

VITACREDIT sloučil všechny mé půjčky do jedné. Měsíčně tak ušetřím na splátkách více než polovinu a můžu tak žít v klidu.

Jana
Filip M.
okr. Zlín

Vitacredit vyplatil všechny moje exekuce v jednom dni a tím mi pomohl odvrátit hrozící dražbu.

Jana
Manželé Rostislav a Věra D.
okr. Sokolov

Tímto bychom chtěli poděkovat firmě Vitacredit za vstřícný přístup a příjemné jednání, v neposlední řadě za pochopení situace, do které jsme se dostali. Jejich ochota nám pomoci vzniklý problém řešit nám usnadnila další kroky. Velice si vážíme lidského přístupu a příjemného vystupování zaměstnanců. Každý z nás se může dostat do finančních potíží a firma Vitacredit je jedna z mála, která Vám skutečně pomůže, pokud s nimi nepřestanete komunikovat a máte snahu celou vzniklou situaci řešit.

Jana
Lenka H.
okr. Teplice

Díky bývalému manželovi jsem bohužel měla závazky, které jsem za něj musela uhradit. Využila jsem úvěru u Vitacreditu, kde již 3 roky splácím. Bohužel jsem se dostala do situace, kdy mi zaměstnavatel nezaplatil mzdu a byla jsem nucena hledat si novou práci. U Vitacreditu moji těžkou situaci pochopili a domluvili jsme se na rozložení splátek, abych mohla normálně fungovat.

Jana
Stanislava L.
okr. Plzeň

Zažádala jsem si o úvěr přes webové stránky a ještě týž den mne kontaktoval úvěrový specialista. Jejich manažer za mnou dojel až domů a pomohl mi dát dohromady všechny potřebné doklady, byl velmi ochotný. Společnost Vitacredit mi sloučila 6 různých půjček v jednu a platím teď o více než polovinu méně.

Jana
František D.
okr. Opava

Společnost Vitacredit mi poskytla úvěr i přes můj záznam v nebankovním registru. Konsolidací mých závazků platím měsíčně dokonce o několik tisíc méně.

Jana
Anna S.
okr. České Budějovice

Když jsem řešila, u jaké společnosti si vzít úvěr, zvítězila společnost VITACREDIT - licencovaný nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů. Nemusím se tedy bát podvodů jako jinde.

Úvěry pro podnikatele

Jana
Karolína L.
okr. Mladá Boleslav

Na stránkách VITACREDITU jsem vyplnila jednoduchou žádost o úvěr a ještě ten samý den mi volal pracovník společnosti.

Jana
Richard P.
okr. Tábor

Díky úvěru od VITACREDITU jsem rozjel své podnikání. Peníze mi půjčili za rozumný úrok.

Jana
Jakub P.
okr. Blansko

Ne všechno v životě se vždy podaří a každý z nás dělá chyby. To se stalo i mně, když jsem nezodpovědně přistupoval ke svým závazkům. Ve VITACREDITu mi dali druhou šanci a poskytli mi takový typ podnikatelského úvěru, který plně vyhovoval mým potřebám.

Jana
Josef T.
okr. Jihlava

Mojí obživou je zakázková výroba dřevěného nábytku. Bohužel jako živnostník jsem v každodenním kolotoči, kdy mi nejsou vždy řádně proplaceny všechny faktury. Před časem jsem se díky tomu dostal do existenčních problémů a neměl jsem peníze na nákup dalšího materiálu a jiných věcí. Využil jsem krátkodobý úvěr u Vitacreditu na překlenutí tohoto období. Vše se během pár měsíců vyřešilo a úvěr jsem doplatil. Nyní už mohu klidně spát, protože vím, že když by byl opět nějaký problém, mohu se obrátit na Vitacredit a ten mi velice rychle pomůže situaci vyřešit. Děkuji!

Jana
Karel Ř.
okr. Liberec

Pracuji dlouho do večera a na společnosti Vitacredit se mi líbilo hlavně to, že se vždy přizpůsobili mým časovým možnostem.

Jana
Jaromír F.
okr. Brno

Měl jsem nabídky na úvěr od více společností a díky lidskému a vstřícnému přístupu jsem se rozhodl pro Vitacredit.