SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR RUČENÝ NEMOVITOSTÍ
NA KONSOLIDACI, ŘEŠENÍ EXEKUCÍ
A DRAŽEB 16,0 %

SPOČÍTEJTE SI SPLÁTKY
MĚSÍČNÍ SPLÁTKA ZBÝVÁ DOPLATIT
1. úvěr
2. úvěr
Přidat další úvěr
SOUČET AKT.
SPLÁTEK
?
?
Mohu splácet ? měsíčně
Výsledná doba splácení je ? ?.
Úroková sazba je ? %.
RPSN vychází ? %.
Podrobné výsledky kalkulačky

Produkt Úvěr ručený nemovitostí při výši úvěru ? a splatnosti ? měsíců (? ?): úroková sazba ? % p. a., měsíční splátka ?, poplatek za uzavření smlouvy ?, RPSN ? %, celková částka k úhradě by činila ? vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.  

Nastavte si snesitelné splátky

Při sloučení všech vašich půjček a úvěrů do jedné můžete nastavit výši měsíční splátky takřka libovolně. Splácení si můžete rozložit na delší dobu, ale nemusíte. Doba splácení je od 1 roku do 15 let, u půjček nad 499 000 Kč do 20 let.


Úvěr je zajištěn nemovitostí

Úvěr lze zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví (byt, pozemek, dům, atd.) nebo nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby. Třetí osoba představuje záruku další osoby (např. příbuzného) za žadatele, že bude svůj závazek splácet.


Žádné skryté poplatky

Před uzavřením smlouvy neplatíte žádné poplatky. Jediným poplatkem spojeným s vaší smlouvou je poplatek za uzavření smlouvy (PDF). Měsíční splácení, stejně jako poskytnutí úvěru, probíhá vždy bezhotovostně.


Slučte si libovolný počet půjček a úvěrů

Máte vyčerpaný limit kontokorentu, kreditní úvěrové karty nebo jste zadluženi u více subjektů zároveň? Nestanovujeme limit pro počet půjček a úvěrů, které si můžete sloučit do jediné splátky. Sloučíme vaše hypotéky a závazky u bank i jiných úvěrových a splátkových společností. Navíc můžeme sloučit závazky různých členů vaší rodiny.


Zbavte se zbytečných poplatků a papírování

Platíte rozličné poplatky mnoha společnostem a už se ztrácíte ve svých závazcích? Uděláme vám ve splátkách pořádek. Sloučením vašich půjček a úvěrů se zbavíte poplatků spojených s jejich vedením i zbytečného papírování. (U nás žádný poplatek za vedení úvěru neplatíte.)


Úroková sazba od 16 % p. a.

RPSN již od 25,4 %. Maximální RPSN 59,1 %. Výši úrokové sazby určuje zvolená délka splácení. Nabízíme sazby již od 16 % p. a.

PODÁNÍ ŽÁDOSTI
A DOHODNUTÍ PROHLÍDKY
PROHLÍDKA NEMOVITOSTI
DO 24 HODIN
ROZHODNUTÍ O SCHVÁLENÍ
DO 2 DNŮ
PODPIS SMLOUVY
DO 3 DNŮ
PENÍZE ODESLÁNY NA VÁŠ ÚČET
DO 7 DNŮ