SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR RUČENÝ NEMOVITOSTÍ
NA KONSOLIDACI, ŘEŠENÍ EXEKUCÍ
A DRAŽEB 16,0 % p. a.

SPOČÍTEJTE SI SPLÁTKY
MĚSÍČNÍ SPLÁTKA ZBÝVÁ DOPLATIT
1. úvěr
2. úvěr
Přidat další úvěr
SOUČET AKT.
SPLÁTEK
?
?
Mohu splácet ? měsíčně
Výsledná doba splácení je ? ?.
Úroková sazba je ? %.
RPSN vychází ? %.
Podrobné výsledky kalkulačky

Produkt Úvěr ručený nemovitostí při výši úvěru ? a splatnosti ? měsíců (? ?): úroková sazba ? % p. a., měsíční splátka ?, poplatek za uzavření smlouvy ?, RPSN ? %, celková částka k úhradě by činila ? vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.  

Nastavte si snesitelné splátky

Při sloučení všech vašich půjček a úvěrů do jedné můžete nastavit výši měsíční splátky takřka libovolně. Splácení si můžete rozložit na delší dobu, ale nemusíte. Úvěry poskytujeme na dobu od 1 roku do 15 let. U úvěru nad 499 000 Kč do 20 let.


Úvěr je zajištěn nemovitostí, popř. ručitelským prohlášením

Zajištění úvěru na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb může mít nad rámec zajištění zástavním právem k nemovité věci též osobní povahu ve formě zajištění ručitelským prohlášením. O způsobu zajištění úvěru rozhoduje risk manažer VITACREDIT s.r.o.


Žádné skryté poplatky

Před uzavřením smlouvy neplatíte žádné poplatky. Jediným poplatkem spojeným s vaší smlouvou je poplatek za uzavření smlouvy, který naleznete v sekci "Dokumenty". Měsíční splácení, stejně jako poskytnutí úvěru, probíhá vždy bezhotovostně.


Slučte si libovolný počet půjček a úvěrů

Máte vyčerpaný limit kontokorentu, kreditní úvěrové karty nebo jste zadluženi u více subjektů zároveň? Nestanovujeme limit pro počet půjček a úvěrů, které si můžete sloučit do jediné splátky. Sloučíme vaše hypotéky a závazky u bank i jiných úvěrových a splátkových společností. Navíc můžeme sloučit závazky různých členů vaší rodiny. Výše úvěru je limitována pouze vaší schopností splácet.


Zbavte se zbytečných poplatků a papírování

Platíte rozličné poplatky mnoha společnostem a už se ztrácíte ve svých závazcích? Uděláme vám ve splátkách pořádek. Sloučením vašich půjček a úvěrů se zbavíte poplatků spojených s jejich vedením i zbytečného papírování. (U nás žádný poplatek za vedení úvěru neplatíte.)


Úroková sazba od 16 % p. a.

RPSN již od 25,4 %. Maximální RPSN 59,1 %. Výši úrokové sazby určuje zvolená délka splácení. Nabízíme sazby již od 16 % p. a.

PODÁNÍ ŽÁDOSTI
A DOHODNUTÍ PROHLÍDKY
PROHLÍDKA NEMOVITOSTI
DO 24 HODIN
ROZHODNUTÍ O SCHVÁLENÍ
DO 2 DNŮ
PODPIS SMLOUVY
DO 3 DNŮ
PENÍZE ODESLÁNY NA VÁŠ ÚČET
DO 7 DNŮ